Yakıt Hortumları

Haksan Hortum, üretim gamındaki düşük ve orta basınç seviyesindeki yakıt hortumlarını en üst teknoloji makine parkuru ve malzeme kalitesiyle üretmektedir.

Batarya Soğutma Hortumları

Haksan Hortum, farklı bir geleceğe sapan motor teknolojisiyle birlikte hayatımıza giren elektrikli ve hibrit araçlar için gerekli batarya sistemlerinin soğutma görevinde kullanılan kauçuk hortumları ürün ağacına katmıştır.

Turbo Hortumları

Haksan Hortum, kauçuk hortumlardaki uzun yıllara dayanan tecrübesiyle turbo şarj sistemlerindeki hortumları yüksek kalite ve performansa sahip olarak üretmektedir.

Hava Emiş Hortumları

Haksan'ın ürettiği hortumlar, temiz havanın motorlara iletilerek motor performansını korumaya yardımcı olur. Bu hortumlar, yüksek kaliteli malzemelerden yapılmıştır ve mükemmel hava akışı sağlar, böylece motorun performansı optimize edilir ve yakıt verimliliği artar.

Kalite Politikası

Üretim tesisimizde IATF 16949:2016 Kalite Yönetim Sistemi ve EN ISO 14001:2015 Çevre Yönetim Sistemi standardı kılavuz olarak kullanılmıştır.

Müşteri Memnuniyeti

Haksan Hortum, üretmiş olduğu her üründe, faaliyet ve hizmetlerinde müşteri memnuniyetini esas alır.

Yenilikçi Yaklaşım

Sürekli iyileştirme ve geliştirme çalışmalarımız, firmamızın yenilikçi ve gelişmeye açık yönünü asla kaybetmeyeceğinin garantisidir.

HAKKIMIZDA

Haksan firması 1988 yılında Bursa'da kurulmuştur. Uzun yıllar Haksan A.Ş. bünyesinde kauçuk profil, hortum ve presleme parçalarının üretimini aynı çatı altında gerçekleştirmiştir.2004 yılında aldığı karar ile hortum alanında branşlaşmak için Haksan Hortum Makine Otomotiv Plastik Kimyevi Maddeler San.Tic.A.Ş. ‘ni kurarak, bu firma bünyesinde devam ettirmektedir.

  • 30+ YILLIK TECRÜBE
  • ÜRÜN ÇEŞİTLİLİĞİ
  • 200+ PERSONEL
  • 20.000 M2 ÜRETİM TESİSİ

ÜRETİM

Gelişmiş yüksek teknolojiye sahip olan makine parkurumuz, özellikle otomotiv ve diğer sektörlerin geniş kapsamlı taleplerine üstün çözümler sunmaktadır. Sektörlerin ihtiyaç duyduğu her türlü üretim ve imalat gereksinimini karşılamak için tasarlanmıştır. Sürekli değişen ve gelişen ihtiyaçlara uyum sağlayarak, müşterilerimize rekabet avantajı sağlamaktayız.
HAKSAN HORTUM MAK. OTOM. PLAS. KİM. MAD. SAN. TİC. A.Ş.
  • Işıktepe OSB Mah. Bordo Cadde No:40
    Nilüfer/Bursa

  • +90 224 411 21 60
  • +90 224 411 21 63
  • [email protected]